<<nowsze wiadomości

JADŁOSPIS

Zostały zamieszczone nowe jadłospisy tutaj.

LIST

Cały list dostępny jest po kliknięciu w obraz poniżej.

JADŁOSPIS

W związku z prośbami rodziców, aby na stronie szkoły pojawiał się jadłospis powstała zakładka "Jadłospis". W miarę otrzymywania od firmy jadłospisu będzie on zamieszczany tutaj.

HARMONOGRAM ZIMOWISKA

Proszę kliknąć zdjęcie.

APEL

13.01.2016 odbył się apel informacyjny zwiazany z bezpieczeństwem w zawiazku ze zbliżajacymi się feriami zimowymi. Podczas pogadanki, która przeprowadziła pani pedagog Grażyna Rybak zostały poruszone takie kwestie jak: bezpieczna zabawa na sankach - szczególnie w okolicy ulic, zabawa śnieżkami oraz dbanie o własne zdrowie.

Zalecane środki ostrożności !

Dyrektor SP 8 w Gliwicach na podstawie informacji z Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego dla miasta Gliwice przypomina, że z powodu utrzymujących się od kilku dni wysokich stężeń zanieczyszczeń w powietrzu, wskazane jest ograniczenie długotrwałego przebywania dzieci na otwartej przestrzeni w celu uniknięcia narażenia ich na szkodliwe dla zdrowia działanie.

XVI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Bożonarodzeniowe dekoracje"

WYNIKI KONKURSU ?BOŻONARODZENIOWE DEKORACJE? 2017

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ?Bożonarodzeniowe dekoracje? został oceniony. W tym roku uczniowie wykonali bardzo dużo prac, które były ciekawe, pomysłowe i estetycznie wykonane. W konkursie wzięło udział ponad 20 placówek. Do konkursu uczniów przygotowało ponad 40 nauczycieli. Wszystkie prace z poszczególnych kategorii zostały wyeksponowane w holu szkolnym.

Gratulujemy zwycięzcom wyników w konkursie. Lista nagrodzonych osób znajduje się tutaj.

Szkoła Podstawowa nr 8 serdecznie zaprasza nauczycieli/opiekunów po odbiór nagród.

W razie błędów w imionach, bądź nazwiskach bardzo proszę o kontakt sms: 509 036 793 do dnia 16.01 2017 r.

Ze względu na warunki atmosferyczne i krótki czas po przerwie świątecznej zapraszamy opiekunów po odbiór nagród w dniu 30 stycznia
( poniedziałek) w godzinach 8.00 ? 13.30 lub 31 stycznia (wtorek) od 8.00 do godz.10.30.

W przypadku braku odbioru do 20 lutego nagrody stają się własnością organizatora.

WARSZTATY

20 grudnia 2016 roku Natalia i Maks wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Poradnię Psychologiczno-pedagogoiczna pt. ,,Kwestia spojrzenia- rozwijanie postaw prospołecznych". Warsztaty sa elementem kampanii pozytywni.pl.

UBEZPIECZENIE KRUS

Wszelkie informacje dotyczące ubezpieczenia NW są dostępne pod nr telefonu 22 745 13 40 - w godzinach 9.00-17.00 lub w jednostce KRUS.

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życza

Dyrektor,

Grono Pedagogiczne,

Pracownicy Administracji i Obsługi

SP 8 w Gliwicach

OGŁOSZENIE!

Szkoła Podstawowa nr 8 w Gliwicach organizuje w pierwszym tygodniu ferii zimowych od 16.01.2017 do 20.01.2017 półkolonię - zimowisko dla 30 uczniów. Zapisy, pobieranie karty i informacje na temat półkolonii w sekretariacie szkoły do 30.12.2016.

REFORMA EDUKACJI

Na stronie: http://reformaedukacji.men.gov.pl/ znajduja się informacje na temat zbliżajacej się reformy edukacji. Zachęcamy do zapoznania się z nia oraz do przeczytania broszury nt. reformy, która znajduje sie tutaj.

starsze wiadomości>>