Nabór do szkół ponadpodstawowych

Szczegółowe informacje o naborze do szkół ponadpodstawowych udzielają odpowiednie szkoły ponadpodstawowe.

Na naszej stronie przekazujemy informacje, które napływają do naszej szkoły, jednak nie odpowiadamy za ich treść.

Rok szkolny 2018/2019

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego dla absolwentów szkół podstawowych - proszę kliknąć w poniższy terminarz:

Informacje Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczące rekrutacji uczniów

na rok szkolny 2019/2020 znajdują się na stronie: