Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Język polski

Wielkość czcionki:

Język polski

 

 

Połącz naukę z zabawą i niech uczenie się będzie dla Ciebie drogi uczniu przyjemnością. Podczas nauki języka polskiego zachęcamy do korzystania z nastepujących stron internetowych:

  • http://www.ortografka.pl -Ortografka to serwis z grami słownymi o zasadach pisowni. Zawiera oryginalne testy ortograficzne, ćwiczenia i dyktanda z języka polskiego w wersji online.
  • http://www.dyktanda.net/ - W serwisie edukacyjnym Dyktanda.net znajdziesz przygotowane specjalnie dla dzieci elektroniczne dyktanda, pomocne przy utrwalaniu zasad poprawnej pisowni. Są to ćwiczenia ortograficzne dla uczniów szkoły podstawowej. Ćwiczenia podzielone zostały na dwie grupy: klasy 1 - 3 oraz klasy 4 - 6. Istnieje również możliwość wyboru zakresu ćwicznia (rz i ż, ch i h oraz ó i u).

Materiały do ćwiczeń

 

Test poprawnościowy

W pustyni i w puszczy- pytania do lektury

Zegar