Szkoła 2.0

SZKOŁA 2.0

Program skierowany jest do nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych z całej Polski, którzy widzą potrzebę edukacji medialnej w szkole, chcą kształtować u uczniów umiejętności odpowiedzialnego korzystania z Internetu i twórczego wykorzystywania nowych technologii, i którzy są przekonani, że stosowanie TIK może pomóc w mądrej i skutecznej edukacji. Program pomaga też rozwijać umiejętności samodzielnego myślenia, odpowiedzialnego korzystania ze źródeł i wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Więcej informacji o programie tutaj.

W roku szkolnym 2013/2014 rozpoczynamy trzeci rok prac nad projektem.

Nasza strona w programie znajduje się tutaj.

Zamieszczamy na niej wszystkie informacje i opisujemy efekty naszej pracy w danym roku szkolnym.

W roku szkolnym 2012/2013 za udział i prace w projekcie otrzymaliśmy certyfikat Szkoły 2.0.

Wyniki naszej pracy zostały opisane tutaj.

Nasze uczennice przez cały rok szkolny prowadziły bloga, który znajduje się tutaj.

Pierwszy rok pracy w programie rozpoczęliśmy w roku szkolnym 2011/2012.

Wyniki naszej pracy zostały opisane tutaj.