Zdrowo jem, więcej wiem

Uczniowie klasy I w październiku br. przystapili do realizacji programu edukacyjnego "Zdrowo jem, więcej wiem" dotyczacego zdrowego odżywiania.

Zadania konkursowe zostały podzielone na 3 etapy: jesienny, zimowy i wiosenny.

W czasie trwania edycji jesiennej uczniowie mieli do wykonania 6 zadń, w czasie których:

-wzięli udział w zajęciach lekcyjnych: "Poznajemy warzywa i owoce" i "Stawiam na sniadanie"

-uczestniczyły w konkursach plastycznych nt. "Najciekawszy plakat z hasłem zachęcajacym do zrezygnowania ze słodyczy na rzecz owoców, warzyw, pestek i orzechów" i "Strefa aktywności" - najciekawsze propozycje zabaw na świeżym powietrzu

Ponadto w ramach spotkań z Rodzicami zostały przeprowadzone 2 prelekcje, fora nt. "Jak przekonać dziecko do jedzenia warzyw" oraz "Bez śniadania nie ma nauczania".

Z każdego zadania zostały sporzadzone raporty udokumentowane zdjęciami, które zostały przesłane do oceny.