RADA RODZICÓW

Rada Rodziców wspiera różne przedszkolne i szkolne akcje oraz inicjatywy.

Dofinansowuje wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, zakup sprzętu dla przedszkola i szkoły, nagrody na koniec roku oraz nagrody w konkursach itp. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia wszystkich rodziców. Warto pamiętać, że wszystkie zebrane fundusze są przeznaczane wyłącznie na potrzeby przedszkolaków i uczniów, czyli naszych dzieci.

ZASADY ZBIERANIA ŚRODKÓW NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW

rok szkolny 2017/2018

Na zebraniu Rada Rodziców postanowiła w nowym roku szkolnym 2017/2018 utrzymać składki na Fundusz Rady Rodziców na dotychczasowym poziomie oraz ustaliła następujące

• Kwota podstawowa składki to:

40 zł w przypadku jeżeli do przedszkola lub szkoły uczęszcza jedno dziecko;
60 zł w przypadku jeżeli do przedszkola lub szkoły uczęszcza dwoje lub więcej dzieci.

- na konto Rady Rodziców ING Bank Śląski S.A. 83 1050 1298 1000 0023 2313 7295 w tytule wpłaty należy podać "darowizna na radę rodziców - imię nazwisko dziecka, klasa/grupa"
- przedstawicielowi Rady Rodziców w trakcie zebrania Rodziców.

Rada Rodziców podkreśla, że pieniądze przekazane na konto Rady Rodziców zostaną w całości przeznaczone na rozwój i edukację wszystkich dzieci w naszej szkole i przedszkolu oraz że liczy się każda wpłata, choćby najmniejsza. Zebrane środki pozwolą Radzie Rodziców na realizację tegorocznych planów, a więc m.in.: dofinansowanie uroczystości szkolnych, wycieczek, udziału dzieci w różnego rodzaju konkursach szkolnych i międzyszkolnych.

Jednocześnie Rada Rodziców zobowiązuje się do skrupulatnego i bieżącego odnotowania Państwa wpłat, informowania przy okazji wywiadówek o ich poziomie w poszczególnych klasach oraz o poczynionych wydatkach.

SKŁAD RADY RODZICÓW

rok szkolny 2017/2018