Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sówki

Wielkość czcionki:

Zimowa lekcja biblioteczna naszych Sówek...

Jak widać powyżej, my tu wcale nie próżnujemy. Ciągle zdobywamy wiedzę i umiejętności, a sposobów na to mamy bez liku. Ferie to świetny czas by odwiedzić bibliotekę, czy inne blisko dostępne miejsca by się czegoś dowiedzieć i miło spędzić czas...


 

Nasze Sówki dowiedziały się dziś wiele na temat bezpieczeństwa podczas ferii. Wszystko możecie przeczytać wyżej...

 


 

 

Przedszkolaki, jak tradycja każe, również obchodziły swoja wigilię. Nie zabrakło opłatka, rybki i serdecznych życzeń. Maluchy złożyły życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, a i sam pan Dyrektor zawitał z takowymi w grupie. Z małych usteczek popłynęły kolędy, które rozweselały cały ten świąteczny dzień.

 


 

Świąteczne warsztaty w "Zamku Piastowskim" w Gliwicach


Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury..

 

Program jaki realizuje grupa Sówek, polegający na przekazywaniu najmłodszym miłości do czytania rozpoczęty. Miś będzie przekazywany z rąk do rąk, a z nim książka, którą maluchy będą czytać wraz z rodzice, zaproszonymi gośćmi i nauczycielami. Pierwszym czytającym był pan Dyrektor, którego Sówki ugościły w grupie.

 


 

Pieczenie pierniczków....

Smakowity był to dzień w Sówkach, pieczenie pierniczków, którym dowodziły prawdziwe szefowe kuchni, wyszło doskonale.

 


 

Zegar