Tygryski

Uroczystość "Dnia Babci i Dziadka"

Wspaniały wystrój, odświętne stroje no i szacowni goście, dla których przygotowano prawdziwą galę z okazji ich święta. Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu był wielkim wydarzeniem, w którego przygotowanie wszyscy włożyli wiele trudu i serca. Opłaciło się. Tańce, śpiewy, a nawet pokazy prawie akrobatyczne, zaprezentowały nasze przedszkolaki dla swoich kochanych Dziadków. Pod okiem czujnych nauczycielek wszystko poszło doskonale. Dziękujemy gościom za przybycie i już zapraszamy za rok na kolejną dawkę emocji i wzruszeń.

Naszym drogim paniom: Agnieszce, Ani, Asi oraz Lidce, składamy ogromne podziękowania za pracę włożoną w przygotowanie maluchów, naszym woźnym paniom Agnieszką za pomoc w organizacji imprezy, a drogim rodzicom za poczęstunek.

Pamiętajmy 17 lutego...

Na sportowo..

Nasze Tygryski bardzo lubią zajęcia gimnastyczne. Takowe na stałe zagościły w grupach przedszkolnych i dwa razy w tygodniu maluchy prężą muskuły i doskonalą formę. Bierzmy z nich przykład, bo jak mówi powiedzenie "w zdrowym ciele zdrowy duch..."