Jak i gdzie....

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

Dane adresowe Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Gierymskiego 1

44-100 Gliwice

tel. 32-231-05-69

Godziny pracy:

od poniedziałku do czwartku: 8:00-18:00

w piątek: 8:00-15:30

KAMPANIA STOP DYSGRAFII – program skierowany do nauczycieli, rodziców dzieci 6 i 7 letnich

Więcej informacji można znaleźć przy wejściu głównym do szkoły w gablocie „Informacje pedagoga” i na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej tutaj.

Informacje o dyżurach pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej: psychologa, pedagoga, plakaty i bieżące zaproszenia do udziału rodziców, uczniów, nauczycieli lub organizowanych we współpracy  z PPP na terenie naszej szkoły znajdują się w gablocie przy wejściu do szkoły, podawane są na zebraniach z rodzicami, na stronie www szkoły w aktualnościach.

OPIEKA

U pedagoga szkolnego można zasięgnąć  informacje, pobrać druki, uzyskać pomoc w zakresie uzyskania stypendium, wyprawki, dożywianie dzieci/uczniów.