Zapowiedzi

 

Ogłaszam konkurs na najlepszy film e-wf

Nie musisz logować się na platformie.

Wystarczy wejść w link i zagłosować.

Głosować może każdy, ile razy chce, również rodzice, ciocie babcie czy wszyscy, którym udostępnisz link.

WYGRAJMY DLA SZKOŁY I UCZNIÓW SPRZĘT SPORTOWY, 200 WEJŚCIÓWEK DO PARKU ROZGRYWKI ZATOR LAND, 40 WEJŚCIÓWEK DO MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI. ORAZ DROBNE NAGRODY

WYGRYWA SZKOŁA, KTÓRA ZDOBĘDZIE NAJWIĘKSZA LICZBĘ GŁOSÓW.

BARDZO PROSZĘ -DZIAŁAJMY RAZEM, A OSIĄGNIEMY CEL. TO NIC NIE KOSZTUJE TYLKO PARĘ KLIKNIĘĆ.

Pozdrawiam Barbara Badura.

OTO LINK;
https://ewf.h1.pl/konkurs/?token=Tnmygq9HzZVqAD6IyRWH3Vo372ruk2M5SdDDcWAkkJGk8NdhyW


27 maja będziemy świętować!

Z okazji przypadającej w tym roku 30. rocznicy samorządu terytorialnego zapraszamy do udziału w interaktywnym quizie związanym z tematyką samorządową (30 pytań na 30-lecie samorządu terytorialnego w Polsce).

Pytania będą się odnosiły do symboli i historii Gliwic oraz ważnych wydarzeń ostatnich 30 lat. Quiz będzie przeprowadzony 27 maja o godzinie 17.00.  W quizie będzie można wziąć udział, nie wychodząc z domu, gdyż będzie on przygotowany online, z wykorzystaniem transmisji live na YouTube.

Szczegóły dotyczące przebiegu i uczestnictwa w grze, a także jej regulamin można znaleźć na stronie https://gliwice.eu/aktualnosci/kultura/27-maja-bedziemy-swietowac.

Po zakończeniu quizu, o godz. 19:00 na miejskim kanale YouTube zostanie wyemitowany koncert zespołu Eleganza. Zespół zagra w sześcioosobowym składzie. Prowadząca przybliży słuchaczom informacje na temat wykonywanych w ramach koncertu: walców, polek, czardaszów, serenad, marszów, uwertur znanych oraz czasem już zapomnianych mistrzów muzyki salonowej, takich jak: Johann Strauss, Harry Theis, Hans Crucius, Vittorio Monti, Matos  Rodriguez, Fermo Dante Marchetti, Jo Knumann, Jules Massenet i wiele innych.


Edukacja w Gliwicach. Jedno miasto, wiele możliwości.

Drodzy ósmoklasiści!Zapraszamy Was na wirtualną wycieczkę po gliwickich szkołach ponadpodstawowych. Rozpoczęliśmy ją z początkiem zimy, by wiosną zaprezentować Wam, gdzie możecie kontynuować naukę. Już niebawem dokonacie wyborów Waszej dalszej drogi edukacyjnej. Wybierajcie mądrze! Szkoła i wykształcenie, które w niej zdobędziecie, nie zdeterminują Waszej zawodowej przyszłości. Na pewno jednak staną się podstawą Waszych dalszych wyborów. Powodzenia!https://gliwice.eu/o-gliwicach/edukacja/rekrutacja/rekrutacja-do-szkol-ponadpodstawowych

Opublikowany przez Edukacja w Gliwicach Wtorek, 21 kwietnia 2020

Skip to content