Dzień ziemi.

Szkoła Podstawowa nr 8 wraz z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji oraz Radą Dzielnicy Bojków w praktyczny sposób uczciła 22 kwietnia – Dzień Ziemi. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz ich starsi koledzy i koleżanki z klas 1-3 w barwnym korowodzie przeszli z szkoły do jednego z bojkowskich parków, aby tam zasadzić drzewa. Każde z nich zostało opatrzone stosowną ( na razie tymczasową) tabliczką, informującą o grupie lub klasie, która posadziła konkretne drzewko. Od teraz dzieci i drzewa będą rosły razem :).
Dziękujemy Zarządowi PWIK za wspaniałą inicjatywę oraz pracownikom MZUK za pomoc w jej realizacji a wychowawcom klas i grup przedszkolnych za przygotowanie swoich podopiecznych do Święta Ziemi.