Kącik rodzica

 

Szanowni Rodzice/Opiekunowie przedszkolaków

Wychowawcy poszczególnych grup zapraszają na zebranie podsumowujące mijający rok szkolny. Spotkania z wychowawcami odbędą się w salach grupowych 30 czerwca o godzinie 16.30.

 

Drodzy Rodzice, 

jeśli jesteście Państwo chętni by Wasze dziecko kontynuowało wychowanie przedszkolne w naszym  przedszkolu, proszę pobrać deklarację o kontynuacji, wypełnić i do 4 marca zwrócić w sekretariacie szkoły. Brak złożenia deklaracji o kontynuowaniu jest równoznaczny z uwolnieniem miejsca, które będzie dostępne w zbliżającej się rekrutacji. 

Deklaracja do pobrania poniżej.

KONTYNUACJA

 

 

W ostatnim czasie nasze przedszkolaki uczestniczyły w wojewódzkiej Akcji Informacyjno-Edukacyjnej „Wirusoochrona”, w zajęciach profilaktycznych promowanych przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną. Zajęcia te miały na celu promowanie zdrowego stylu życia ze szczególnym naciskiem na dbanie o higienę. W trakcie zajęć dzieci wykonywały ciekawe eksperymenty, które obrazowały, jak przenoszą się wirusy oraz jak prawidłowo myć ręce. Nasze maluchy mają dużą wiedzę na temat higieny, niestety nie zawsze idzie ona w parze z praktyką. Zajęcia z eksperymentami i doświadczeniami sensorycznymi na pewno na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Świąteczny wystrój, świąteczny nastrój i świąteczny repertuar, uświetniły dzisiejszy dzień w przedszkolu. Każda grupa przygotowała występ, który wprowadził do naszej szkoły powie świąt. Dzieciaki wypadły doskonale, a w zamian każde otrzymało drobiazg, który w imieniu Dzieciątka wręczył pan dyrektor. Niech ten świąteczny nastrój niesie się przez Bojków i pozostanie jak najdłużej z nami… Hej kolęda kolęda…

Dziękujemy naszym Panią Nauczycielka za przygotowanie tego uroczystego wydarzenia.

SZANOWNI PAŃSTWO

 

 W dniu dzisiejszym tj. 02-10-2020, na Państwa konta e- mailowe, zostały przesłane odpłatności za pobyt dzieci w przedszkolu.

Ci z Państwa , którzy  nie podali adresu do kontaktu  są proszeni o odbiór  pasków z odpłatnością w sekretariatu szkoły  dnia 05-10-2020 od godziny 7:00-7:40.

Zachęcamy Państwa do podania swojego konta e- mailowego na platformie:

 ATMS Kids ” e-Przedszkole” co z pewnością zaoszczędzi nasz i Państwa czas, a jednocześnie  pozwoli zachować wszelkie zasady dotyczące pandemii.

Przypominam, że aby zalogować się na w/w stronę wystarczy podać pedel dziecka ,który jest  jednoczenie hasłem i loginem.

 

Nasza Szkoła wzbogaciła się o urządzenia niszczące wirusy i inne szkodliwości wirujące w powietrzu. Ozonatoro-jonizator pomaga oczyszczać powietrze w szkolnych i przedszkolnych pomieszczeniach by nasi uczniowie bezpiecznie mogli z nich korzystać. Po każdorazowym oczyszczaniu pomieszczenia są wietrzone i w sterylnym stanie oczekują na użytkowników.

Szkoła dokłada wszelkich starań aby mogące wystąpić zagrożenia zminimalizować i jak najdłużej cieszyć się pobytem uczniów i przedszkolaków w jej murach.

UWAGA RODZICE!

 

OPŁATY ZA DODATKOWE GODZINY POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU NALEŻY DOKONYWAĆ NA N/W KONTO BANKOWE: płatne do 10 każdego miesiąca

ING Gliwice 14 1050 1285 1000 0022 8916 7518

wrzesień – październik18 wrzesień 2020 (piątek) – Ogólnopolski Dzień Przedzkolaka (20.09)
Światowy Dzień Dziecięcego Orderu Uśmiechu (21.09)

23 wrzesień 2020 (poniedziałek) – Początek astronomicznej jesieni.

29 września 2020 (wtorek) – Ogólopolski Dzień Głośnego Czytania.

1 października 2020 (czwartek) – Miedzynarodowy Dzień Muzyki

14 października 2020 (środa) – Dzień Nauczyciela

15 października 2020 (czwartek) – Światowy Dzień Mycia Rąk

Zaczęło się…

Drodzy Państwo, pierwszy dzień za nami. Dziękuję za postawę, wyrozumiałość i pomoc w organizacji pracy przedszkola. Teraz może być już tylko lepiej. Przypominamy o zakazie przynoszenia do przedszkola zbędnych przedmiotów oraz własnych przekąsek i picia, dzieci są w nie zaopatrzone. Przypominamy o dystansie społecznym choć cieszy, że odświeżają się kolejkowe znajomości i nawiązują nowe. Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na dalsza owocna współprace.

Zespół Przedszkola

Skip to content