Noc w szkole!

W ostatni piątek o 20.00 drzwi SP nr 8 otwarły się dla swoich uczniów, zaproszonych na pierwszą edycję „Nocy w szkole”. Na uczestników czekała moc atrakcji: salon gier i zabaw, kino, turniej FiFA, dyskoteka, karaoke, a nawet … Escape Room! Gwoździem programu był pokaz naukowy przeprowadzony przez Mateusza Stockiego. Widowisko „Wściekły azot” przeniosło uczniów w fascynujący świat chemii i fizyki, pełen niezwykłych efektów specjalnych. W wielu z nich uczestniczyli sami uczniowie jako asystenci Pana Mateusza. Ależ było ciekawie!
         O północy uczniowie starszych klas zostali zaproszeni na salę gimnastyczną gdzie odbył się zacięty turniej piłki siatkowej. Zajęcia sportowe były kontynuowane do świtu na naszym nowym boisku za szkołą. Grać w kosza o 3.00 nad ranem.. bezcenne!
        Na wszystkich uczestników czekało pyszne jedzonko przygotowane przez Radę Rodziców – nasze Panie już wiele godzin wcześniej przygotowywały sałatki, kanapki, koreczki. Po kilku godzinach dojechała pizza chyba w dziesięciu smakach 😊
       Mogliśmy również liczyć na męską pomoc – właściwa liczba „ochroniarzy” pozwoliła zapewnić uczniom spokój i bezpieczeństwo.
      Wiele atrakcji przygotowali nasi nauczyciele, którzy bawili się z uczniami do 6.00 rano. Do tej grupy należały Panie: Kaja, Katarzyna, Basia, Ewa, Joanna, Bożena, Dagmara, Małgorzata, Grażyna, Teresa, Cecylia, Karolina oraz Panowie: Błażej, Adam i Grzegorz. Jako animatorki wystąpiły również dziewczyny ósmych klas.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam zorganizować to wydarzenie, bez Państwa pomocy, zaangażowania i pracy „Noc” nie miałaby szans się udać. Dziękujemy!
P.S. Rada Rodziców była również sponsorem wydarzenia. Jak zawsze hojnym 😊
Kolejna „Noc w szkole” już za rok!!
Dziękujemy serdecznie Pani Katarzynie Krajewskiej za poświęcony czas na fotograficzne upamiętnienie wydarzenia.