Jak i gdzie....

„Szanowni Rodzice,
realizując zapisy prawa oświatowego przedstawiamy harmonogram konsultacji, jaki ustalili nasi nauczyciele. Z założenia są one skierowane do uczniów, ale również dla Państwa. Proszę osoby, które chciałyby spotkać się z nauczycielem o wcześniejsze umówienie wizyty poprzez dziennik elektroniczny, unikniemy dzięki temu sytuacji „nałożenia się” kilku osób lub rozczarowania z nieobecności nauczyciela ze względu na np.: wyjścia na wycieczki, konkursy czy zawody.
W tygodniach, w których odbywają się ogólne zebrania klasowe ( 13 wrzesień, 7 luty, 20 czerwiec) konsultacje zostają odwołane – nauczyciele będą dostępni w trakcie spotkań.

Łączę wyrazy szacunku,
Grzegorz Klyszcz
Dyrektor SP nr 8 w Gliwicach”

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

Godziny otwarcia biblioteki w roku szkolnym 2020/2021

Poniedziałek

 

Wtorek

8:00 – 11:30

Środa

8:00 – 11:30

11:50 – 12:45

Czwartek

9:20 – 11:30

Piątek

8:40 – 10:35

INTERNETOWE CENTRUM MULTIMEDIALNE

„Jesteśmy świadkami niezwykłego zjawiska: z jednej strony biblioteka gości u siebie internet, co widać w czytelniach, z drugiej – internet jest gospodarzem biblioteki. W sieci znajdują się ogromne ilości informacji, całe archiwa historii łacińskiej.”
Umberto Eco

ICM działa w godzinach pracy biblioteki.

 

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

Dane adresowe Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej:


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Gierymskiego 1

44-100 Gliwice

tel. 32-231-05-69


Godziny pracy:

od poniedziałku do czwartku: 8:00-18:00

w piątek: 8:00-15:30

 

KAMPANIA STOP DYSGRAFII – program skierowany do nauczycieli, rodziców dzieci 6 i 7 letnich

Więcej informacji można znaleźć przy wejściu głównym do szkoły w gablocie „Informacje pedagoga” i na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej tutaj.

Informacje o dyżurach pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej: psychologa, pedagoga, plakaty i bieżące zaproszenia do udziału rodziców, uczniów, nauczycieli lub organizowanych we współpracy  z PPP na terenie naszej szkoły znajdują się w gablocie przy wejściu do szkoły, podawane są na zebraniach z rodzicami, na stronie www szkoły w aktualnościach.


OPIEKA

U pedagoga szkolnego można zasięgnąć  informacje, pobrać druki, uzyskać pomoc w zakresie uzyskania stypendium, wyprawki, dożywianie dzieci/uczniów.

Skip to content