RADA RODZICÓW

Szanowni Rodzice, Opiekunowie

Rada Rodziców bardzo dziękuje wszystkim, którzy wsparli działania Rady w roku szkolnym 2021/2022. Dzięki Państwa życzliwości i wpłatom mogliśmy wspierać, nagradzać oraz zachęcać do większej aktywności uczniów (szczegółowy raport wydatków znajdziecie TUTAJ).

My, jako Rada Rodziców, również staramy się zdobywać dodatkowe pieniądze. W zeszłym roku zorganizowaliśmy Kiermasz świąteczny, na którym sprzedawane były prace wykonane przez naszych uczniów i ich rodziców. Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. Bardzo chcielibyśmy dofinansować wszystkie wartościowe i wymagające wsparcia inicjatywy w naszej szkole. Niestety budżet Rady Rodziców nie jest bez granic. W związku z tym zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe.

Na pierwszym zebraniu Rada Rodziców postanowiła w roku szkolnym 2022/2023 utrzymać składki na Fundusz Rady Rodziców na dotychczasowym poziomie.

ZASADY ZBIERANIA ŚRODKÓW NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW

Każda wpłacona kwota będzie mile widziana. Składka w sugerowanej kwocie na obecny rok szkolny to:
50 zł w przypadku jeżeli do przedszkola lub szkoły uczęszcza jedno dziecko;
80 zł w przypadku jeżeli do przedszkola lub szkoły uczęszcza dwoje lub więcej dzieci.

Pieniądze należy wpłacić jednorazowo w terminie do dnia 31 października 2022 roku:
– na konto Rady Rodziców: Bank Millenium S.A. 20 1160 2202 0000 0005 0809 2264, w tytule wpłaty należy podać „darowizna na radę rodziców – imię nazwisko dziecka, klasa/grupa”
– przedstawicielowi Rady Rodziców w trakcie zebrania Rodziców.

Wszelkie wpłaty mają charakter dobrowolny, a ich wysokość zależy od Państwa możliwości finansowych. Dlatego liczy się każda wpłata, nawet ta najmniejsza. Zachęcamy też do przekazania wyższej darowizny niż sugerowana. Bez Państwa czynnego udziału nie udałoby się osiągnąć tego co zrobiliśmy i nie będziemy mogli zrealizować kolejnych zadań, a plany mamy ambitne :).

Zależy nam, żeby uczniowie czuli się w naszej szkole miło, bezpiecznie i dobrze, żeby szkoła tętniła życiem również popołudniową porą. Tego nie zrealizujemy bez Państwa wsparcia.

Jednocześnie Rada Rodziców zobowiązuje się do skrupulatnego i bieżącego odnotowania Państwa wpłat, informowania przy okazji wywiadówek o ich poziomie w poszczególnych klasach oraz o poczynionych wydatkach.

Zapraszamy Rodziców do współpracy, każdy z Państwa jest mile widziany.

RADA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

PRZEWODNICZĄCY RADY