Szkolna platforma edukacyjna

Połccz naukę z zabawą i niech uczenie się będzie dla Ciebie drogi uczniu przyjemnością. Podczas nauki matematyki zachęcamy do korzystania z następujących stron internetowych:


Materiały do ćwiczeń

Oś symetrii  
Liczby rzymskie
Liczby rzymskie - zadania
Pola figur płaskich
Rozszerzanie i skracanie ułamków
Własności czworokątów

Połącz naukę z zabawą i niech uczenie się będzie dla Ciebie drogi uczniu przyjemnością. Podczas nauki języka polskiego zachęcamy do korzystania z nastepujących stron internetowych:

  • http://www.ortografka.pl -Ortografka to serwis z grami słownymi o zasadach pisowni. Zawiera oryginalne testy ortograficzne, ćwiczenia i dyktanda z języka polskiego w wersji online.
  • http://www.dyktanda.net/ - W serwisie edukacyjnym Dyktanda.net znajdziesz przygotowane specjalnie dla dzieci elektroniczne dyktanda, pomocne przy utrwalaniu zasad poprawnej pisowni. Są to ćwiczenia ortograficzne dla uczniów szkoły podstawowej. Ćwiczenia podzielone zostały na dwie grupy: klasy 1 - 3 oraz klasy 4 - 6. Istnieje również możliwość wyboru zakresu ćwicznia (rz i ż, ch i h oraz ó i u).


Materiały do ćwiczeń

Test poprawnościowy
W pustyni i w puszczy- pytania do lektury

Połącz naukę z zabawą i niech uczenie się będzie dla Ciebie drogi uczniu przyjemnością. Podczas nauki języka angielskiego zachęcamy do korzystania z nastepujących stron internetowych:

  • http://www.e-learning.proteuss.pl/ - E-learningowy kurs języka angielskiego daje możliwość nauki poprzez gry i zabawy komputerowe, może stanowić uzupełnienie zajęć językowych w przedszkolu, szkole lub też służyć do samodzielnego wprowadzania dziecka w świat języka angielskiego.

Połącz naukę z zabawą i niech uczenie się będzie dla Ciebie drogi przedszkolaku przyjemnością. Zachęcamy do korzystania z nastepujących stron internetowych:

  • http://www.krainakiko.pl - Interaktywne gry i ćwiczenia dla dzieci. Edukacja na wesoło. Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki. Certyfikat bezpiecznej strony.
  • www.buliba.pl - Miś Bu zaprasza dzieci na swoją stronę. Buliba.pl to wyjątkowe gry dla dzieci, piosenki dla dzieci, kolorowanki oraz zabawy online. Zabawa i edukacja dla dzieci
  • http://czasdzieci.pl - CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.


Materiały

Karty pracy
Karty pracy - zima

Skip to content