Kryteria i system oceniania

Połccz naukę z zabawą i niech uczenie się będzie dla Ciebie drogi uczniu przyjemnością. Podczas nauki matematyki zachęcamy do korzystania z następujących stron internetowych:

ZASADY I KRYTERIA OCENIANIA Z MATEMATYKI DLA KLAS IV - VIII

ZASADY I KRYTERIA OCENIANIA Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA KLAS IV - VIII

 

Połącz naukę z zabawą i niech uczenie się będzie dla Ciebie drogi uczniu przyjemnością. Podczas nauki języka polskiego zachęcamy do korzystania z nastepujących stron internetowych:

  • http://www.ortografka.pl -Ortografka to serwis z grami słownymi o zasadach pisowni. Zawiera oryginalne testy ortograficzne, ćwiczenia i dyktanda z języka polskiego w wersji online.
  • http://www.dyktanda.net/ - W serwisie edukacyjnym Dyktanda.net znajdziesz przygotowane specjalnie dla dzieci elektroniczne dyktanda, pomocne przy utrwalaniu zasad poprawnej pisowni. Są to ćwiczenia ortograficzne dla uczniów szkoły podstawowej. Ćwiczenia podzielone zostały na dwie grupy: klasy 1 - 3 oraz klasy 4 - 6. Istnieje również możliwość wyboru zakresu ćwicznia (rz i ż, ch i h oraz ó i u).

 

ZASADY I KRYTERIA OCENIANIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS IV - VIII

Połącz naukę z zabawą i niech uczenie się będzie dla Ciebie drogi uczniu przyjemnością. Podczas nauki języka angielskiego zachęcamy do korzystania z nastepujących stron internetowych:

  • http://www.e-learning.proteuss.pl/ - E-learningowy kurs języka angielskiego daje możliwość nauki poprzez gry i zabawy komputerowe, może stanowić uzupełnienie zajęć językowych w przedszkolu, szkole lub też służyć do samodzielnego wprowadzania dziecka w świat języka angielskiego.

ZASADY I KRYTERIA OCENIANIA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO  DLA KLAS:

 

KLASA 7

KLASA 8

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

 

ZASADY I KRYTERIA OCENIANA Z HISTORII:

KLASA IVB

Skip to content